ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 13.11.2015 roku w Dukli odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach udział wzięły cztery drużyny ze szkół powiatu krośnieńskiego. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Prezentując efektowną i skuteczną grę wygrały wszystkie trzy mecze, a zarazem cały turniej.

Drużyna naszej szkoły występowała w następującym składzie: Anna Filip (III LO), Klaudia Kwiek (III LO), Kinga Szajna (III LO), Katarzyna Janik (III LO), Patrycja Wiernusz (II LO), Kinga Sobiecka (II LO), Ewelina Turek (II LO), Natalia Zbozień (II LO), Anita Sobiecka (I LO), Aleksandra Wiernusz (I TŻ), Patrycja Borowicz (III TŻ/ TAK).

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 8 : 2
  • ZS Iwonicz – LO Rymanów 8 : 2
  • ZS Iwonicz – LO Dukla 7 : 1

Opiekę nad drużyną sprawował p. Robert Gorzynik

dyplom reczna