ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image18  17 listopada 2015 roku w Michalickim Zespole Szkół w Miejscu Piastowym odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym. 
W kategorii dziewcząt Zespół Szkół w Iwoniczu reprezentowały: Beata Łopatkiewicz, Paulina Czekaj oraz Klaudia Matelowska. Dziewczęta, dzięki swojemu uporowi i chęci zwycięstwa sięgnęły po miejsce I kończąc zawody jako najlepsze wśród dziewcząt, co dało im awans na zawody wyższego szczebla.

W kategorii chłopców szkołę naszą reprezentowali: Marcin Lenik, Daniel Szczurek oraz Kamil Sysak. Chłopcy po trudnej rywalizacji i wyrównanej walce ukończyli zawody na V miejscu.