ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
3

  Pierwszego listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej polskiej tradycji to czas kojarzony z grobami bliskich osób, cmentarzami, wiązanką kwiatów, modlitwą i pamięcią o tych, którzy wyprzedzili nas w drodze do wieczności. W tym dniu wspominamy naszych, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych. Zapalamy "płomyk nadziei", wierząc, że czekają na nas po drugiej stronie...

Pamiętajmy także o bohaterach, którzy oddali życie za Ojczyznę. Tych co leżą w zapomnianej mogile albo nieznane jest miejsce ich pochówku. Dopóki trwa o nich wspomnienie, będą żyć w sercach kolejnych pokoleń... 

Klub Historyczny im. AK
Samorząd Uczniowski