ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
3

Uroczysty finał Międzynarodowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych odbył się 4 stycznia br. w Muzeum Historycznym – Pałac w Dukli. Spośród złożonych 115 prac, wyłoniono 35 laureatów w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły Justyna Klimczak z kl. II TŻ.


Szopki do konkursu zostały przygotowane z różnych materiałów: papieru, słomy, makaronu, gałęzi, pierników, grzybów. Niespodzianką dla wszystkich gości była żywa szopka w wykonaniu gimnazjalistów z Komborni.

Nagrody zwycięzcom konkursu wręczali: radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Władysław Turek, starosta krośnieński Jan Juszczak, przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Krężałek, dyrektor – etatowy członek Zarządu Powiatu Jan Pelczar, radny powiatu Andrzej Dziugan i sekretarz powiatu Zdzisława Żywiec. Spotkanie, w którym uczestniczył również dyrektor naszej szkoły Zbigniew Noga-Krzyżanowski zakończyła wspólna kolęda oraz życzenia noworoczne i podziękowania starosty Jana Juszczaka skierowane do wszystkich przybyłych gości.