ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Lokalizacja:

Iwonicz - woj. podkarpackie. Atrakcyjna miejscowość turystyczna w Beskidzie Niskim (odległość ok. 10km od Krosna, ok. 60km od Rzeszowa).

Oferta ważna w miesiącach: wrzesień - czerwiec


Miejsce: Miejscem obozu są obiekty Zespołu Szkół w Iwoniczu, w skład których wchodzą: budynek szkoły, internat, boiska zewnętrzne (ze sztuczną i naturalną trawą ), boisko do siatkówki i koszykówki z nawierzchnią sztuczną, bieżnia tartanowa, skocznia do skoku w dal, trasa do biegów przełajowych, sala gimnastyczna do gier zespołowych, mała sala lustrzana do ćwiczeń gimnastycznych, siłownia, okrąg do pchnięcia kulą. Cały teren jest ogrodzony (zajmuje obszar ok. 4 ha.), posiada własny duży parking i jest monitorowany.

 


Zakwaterowanie:   Sypialnie w pokojach 2-3 osobowych. Przy każdym pokoju jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym oraz przedpokój z szafami wnękowymi. Jednorazowo możemy zakwaterować do 80 osób.

 


Wyżywienie: Pełne wyżywienie – 4 posiłki dziennie w dużej stołówce na miejscu.

 


Obiekty sportowe: Hala sportowa o wymiarach 24 x 12m., sala gimnastyczna lustrzana o wymiarach 15 x 10m, siłownia, boisko ze sztuczną trawą typu „ORLIK” o wymiarach 60 x 30m., boisko z nawierzchnią tartanową do siatkówki i koszykówki o wymiarach 30 x 18m., bieżnia tartanowa o długości 120m (3 tory), skocznia do skoku w dal , rzutnia do pchnięcia kulą, trasy biegowe do biegów przełajowych, boisko piłkarskie o dobrze utrzymanej trawie naturalnej o wymiarach 70 x 35m. w bezpośredniej bliskości pełnowymiarowy stadion piłkarski miejscowego klubu.

 Świadczenia w cenie:

 

 • noclegi w pokojach 2-3 osobowych
 • pełny dostęp do sal gimnastycznych, boisk, siłowni i innych obiektów sportowych
 • sale tele-video, sprzęt video
 • sale konferencyjne
 • sale komputerowe (bezprzewodowy internet)
 • wyżywienie


Cennik: Terminy i ceny do uzgodnienia (w zależności od liczby uczestników i terminu).

 


Atrakcje turystyczne: Podkarpacie to jeden z najpiękniejszych, najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Znajduje się tu szereg zabytków i pamiątek historycznych m. in. Muzeum Historyczne w Dukli (ok. 10 km), Skansen Przemysłu Naftowego w Bóbrce (ok. 10 km), Muzeum Budownictwa Ludowego – skansen w Sanoku ( ok.30 km) z  nowootwartym Miasteczkiem Galicyjskim, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu (ok. 15 km), Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej (ok. 20 km), Podkarpacka Troja w Trzcinicy (ok. 40 km), Zamek w Odrzykoniu i Rezerwat Przyrody „Prządki” (ok. 15 km) i wiele innych atrakcji. W najbliższej okolicy zlokalizowane są słynne polskie uzdrowiska Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój – najbardziej znane z leczniczych wód, leczenia sanatoryjnego, bogate w różnego rodzaju szlaki, ścieżki zdrowia i przyrodnicze. W pobliżu znajduje się szereg szlaków turystycznych wiodących pięknymi zakątkami Beskidu Niskiego. Tereny idealne do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Zaletą jest także bliskie położenie jednych z najpiękniejszych i wciąż uchodzące za najdziksze w Polsce, ale przyjazne turyście góry – BIESZCZADY. Kuszą one pięknem rozległych połonin, zagubionych wiosek i ocalałych z pożogi historii cerkiewek. Tu także znajduje się największe sztuczne jezioro w Polsce – Jezioro Solińskie oferujące turystom szereg atrakcji.

 


Informacje dodatkowe:

 

 • możliwość organizowania meczów sparingowych, począwszy od wieku 6-7 latków do wieku seniora z drużynami lokalnymi
 • możliwość korzystania z odnowy biologicznej w miejscowych sanatoriach (np. kriokomora)
 • możliwość korzystania z nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego (w odległości ok. 10 km. w Krośnie nawierzchnia tartanowa – otwarcie X. 2011)
 • możliwość korzystania z basenów i pływalni w odległości od 5 do10 km.
 • możliwość korzystania z wyciągów narciarskich w odległości od 5 do10 km.
 • możliwość organizowania ciekawych wycieczek (oferujemy pomoc w załatwieniu przewodników i autokaru).
 • oferta skierowana do: klubów piłkarskich, szkółek piłkarskich, szkół, klubów siatkarskich, sekcji lekkoatletycznych i innych.

Zespół Szkół w Iwoniczu

Iwonicz, ul. Zadwór 15 38-440 Iwonicz Zdrój

tel. 13 435-18-11, 603 262728

www.zs.iwonicz.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.