ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Internat jest przytulnie urządzonym obiektem położonym na terenie ogrodzonym i oddalonym od ruchliwych ulic. Przy internacie znajduje sie boisko do gier zespołowych ( koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, pilka nożna). Organizatorom sympozjów i spotkań naukowych zapewniamy sale wykładowe, wyposażone w sprzęt audio-wizualny i informatyczny.
Nieopodal w odległosci 4km znajdują się sanatoria uzdrowiskowe, gdzie wypoczywający u nas mogą korzystać z krytych basenów oraz zabiegów leczniczych w uzdrowiskowym zakładzie przyrodoleczniczym (inhalacje , seanse w jaskini solnej itp.)