ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasz internat zaprasza na wypoczynek w ciagu całego roku szkolnego grupy wycieczkowe, zielone szkoły, uczestników konferencji i sympozjów.

Do dyspozycji gości oddajemy:

  • Pokoje gościnne 1,2,3,4 osobowe
  • Samodzielne pokoje dla kierownictwa
  • Węzły sanitarne przy każdym pokoju
  • Dużą stolowkę ( ok. 120 osob ) z dobrą domową kuchnią
  • Kawiarenkę telewizyjną
  • Swietlicę internetową
  • Gabinet pielęgniarki
  • Duże obiekty sportowe w budynku szkoly
  • Monitorowany parking przy budynku internatu

Wiecej informacji pod numerem 0-13-435-18-11