ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Zakończenie klas maturalnych to zawsze wyjątkowy moment, pełen emocji i refleksji. Płacz i wzruszenie w oczach naszych i Pani dyrektor jest wyrazem tęsknoty za tym, co minęło, radości z Waszych osiągnięć oraz niepewności co do przyszłości. Wierzymy jednak, że każdy z Was ma ogromny potencjał, który będzie mógł rozwijać się w różnych obszarach życia.
 Dla nas było to wielkie wyróżnienie być częścią waszej szkolnej podróży! Dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestniczenia w Waszym rozwoju. Życzymy Wam wszystkim absolwentom klas maturalnych sukcesów, zdania egzaminów, spełnienia marzeń oraz niezapomnianych przygód w przyszłości!

 Dziękujemy również Waszym Rodzicom. Ich miłość, wsparcie i poświęcenie są nieocenione. Dziękując im, wyrazicie wdzięczność za wszystko, co dla Was zrobili i nadal robią.