ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Uczniowie klasy II technikum weterynaryjnego odwiedzili Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne FIGA w Mszanie. Gospodarstwo zajmuje się chowem kóz i krów, a z pozyskanego mleka produkuje sery białe, sery podpuszczkowe (bundz i bryndza), sery dojrzewające, sery wołoskie i farmerskie, twarożki, domowe masło, surowe mleko, serwatkę.
 Dzięki uprzejmości pana Tomasza Maziejuka, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z historią gospodarstwa, obejrzeli pomieszczenia gospodarskie, a także odwiedzili przetwórnię, w której produkowane są m.in. sery. Nie zabrakło także karmienia i głaskania kóz i małych koźlątek.