ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Iwoniczu Zdroju w dniu 26.02.2024r. w Szkole Podstawowej w Lubatówce przeprowadził Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej pt: „Młodzież zapobiega pożarom”. Zespół Szkół w Iwoniczu reprezentowali uczniowie klasy I LOb Oliwia Duda i Wiktor Wasylów. Obydwoje dzielnie walczyli przystępując do eliminacji pisemnych oraz ustnych i osiągnęli zaszczytne miejsca na podium – Wiktor Wasylów drugie a Oliwia Duda trzecie.
 Uczniowie naszej szkoły ustąpili miejsca jedynie ochotnikowi straży pożarnej w Lubatówce.

   Nad przebiegiem turnieju czuwał Prezes Zarządu Miejsko – Gminnego w Iwoniczu Zdroju Pan Janusz Litwin, obecny był także Komendant Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Iwoniczu Zdroju Jan Kindelski, Prezes OSP Lubatówka Krzysztof Zima oraz goszczący wszystkich uczestników Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubatówce Adam Dołęgowski. Uczniowie, którzy osiągnęli pierwsze trzy miejsca z rąk Burmistrza Gminy Iwonicz – Zdrój Pana Witolda Kuczaja otrzymali cenne upominki. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.