ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Fundacja Miasto (powołana przez Związek Miast Polskich) i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na kolejne, bezpłatne spotkanie informacyjne:

W trakcie spotkania uczestnicy m. in.: zapoznają się z procesem realizacji zdalnych kursów przygotowujących do zbliżających się egzaminów, poznają szczegółową procedurę zakupu kursów z ww. rabatem, będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania i ew. wątpliwości. Więcej informacji: Elżbieta Szarek - tel. 695 611 766, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przydatne linki: