ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W naszym regionie wyróżniono i uhonorowano najpopularniejszych nauczycieli, wychowawców, wykładowców akademickich, dyrektorów oraz przedszkola, szkoły i uczelnie, których czytelnicy i internauci „Nowin” obdarzyli zaufaniem przez oddane głosy.
 Wśród nagrodzonych znalazła się nasza nauczyciel języka polskiego: Pani Sylwia Krajewska.
 Zwyciężczyni nie kryła zadowolenia, szczęścia, a nawet wzruszenia. Podkreślała, że nagroda zobowiązuje i motywuje do dalszej pracy i rozwoju. Życzymy powodzenia.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JyrJgSxLsFE?si=mkjRH_kR6pUhPh90" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>