ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 grudnia 2023 r. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród - 6 grudnia 2023 r. Informacji dotyczących konkursu udzielają nauczyciele bibliotekarze. Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa i czytania jako formy spędzania czasu wolnego oraz popularyzacja fotografii jako dzieła sztuki.

Warunki uczestnictwa:

  • uczestnikami konkursu są uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu
  • dostarczenie samodzielnie wykonanych fotografii w wersji cyfrowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • oznaczenie pracy podpisem: imię i nazwisko, klasa, tytuł zdjęcia
  • zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu oraz zamieszczanie zdjęć uczestników na stronach internetowych biblioteki i szkoły
  • fotografie konkursowe nie brały udziału w innych konkursach i nie były do tej pory nagradzane
  • uczestnik przesyła jedną pracę konkursową

Ocena prac: Oceny prac dokona Komisja powołana przez organizatora.

Ocenie podlegać będzie:

  • jakość techniczna fotografii
  • zgodność pracy z tematyką konkursu
  • oryginalność pomysłu