ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 We wtorek grupa uczniów naszej szkoły wzięłaudział w spotkaniu „Opowiem Ci o Sprawiedliwych” organizowanym w Rzeszowie przez Fundację im. Rodziny Ulmów SOAR. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość poznania działalności fundacji, procesu powstawania Muzeum Ulmów w Markowej, a przede wszystkim historii rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów. Największe wrażenie na wszystkich uczestnikach spotkania wywarł film pt. „Historia jednej zbrodni” ukazujący nie tylko losy Rodziny z Markowej, ale długą i trudną walkę o prawdę historyczną i pamięć. Ostatnim punktem spotkania była prezentacja wystawy „Rodzina Ulmów. Honorując Sprawiedliwych”.