ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasze Technikum zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu dla szkół „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Już wkrótce otrzymamy mobilną pracownię komputerową zawierającą 16 laptopów z przenośną szafą i oprogramowaniem, umożliwiającym zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów oraz interaktywny monitor.
 Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela informatyki Piotra Jakubowicza zrealizowali kurs e-learningowy dotyczący bezpieczeństwa w sieci, a następnie przygotowali projekt graficzny w oparciu o zdobytą wiedzę.
Konkurs „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” jest współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem jest Państwowy Instytut Badawczy NASK.