ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Na sportowo 30 maja 2023 roku uczciliśmy pamięć Rotmistrza Witolda Pileckiego patrona Naszej Szkoły. Odbył się X Powiatowy Bieg imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz Turniej Trójek Piłkarskich.
 Impreza była współorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Krośnie w ramach Planu Edukacji Zdrowotnej w Powiecie Krośnieńskim na lata 2023 – 2024 „Życie mam tylko jedno".
 Rywalizację otworzyła Pani Dyrektor Szkoły Iwona Pytel witając gości, życząc udanej rywalizacji w duchu fair play, ale przede wszystkim udanej zabawy.

 Po oficjalnym otwarciu rozpoczął się Turniej Trójek Piłkarskich dla uczniów szkół podstawowych w kategorii chłopców. W turnieju uczestniczyło 7 zespołów podzielonych na dwie grupy. Grano systemem każdy z każdym w grupach, następnie na ,,krzyż’’, by zakończyć spotkaniami o piąte, trzecie i pierwsze miejsce.
 Turniej wygrała Szkoła Podstawowa z Iwonicza Zdroju, która w finale pokonała SP Zręcin 10:1. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Odrzykonia, zwyciężając Szkołę Podstawową z Lubatówki 4:1. Dalsze miejsca uzyskały SP Iwonicz, SP Milcza oraz SP Miejsce Piastowe. Sędzią głównym Turnieju był Pan Robert Gorzynik, a poszczególne spotkania sędziowali: Jakub Leśniak III LO, Patryk Gajda II BS, Bartłomiej Korzec IV MS, Karol Wajs IV MS.
 Po zakończeniu Turnieju piłkarskiego odbył się jubileuszowy X Bieg imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego , w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dziewczęta biegały na dystansie 800 metrów natomiast chłopcy na dystansie 1200 metrów. Łącznie wystartowało 49 zawodników i zawodniczek.

Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Dziewczęta Szkoły Podstawowe:

 1. Weronika Szewczyk - SP Rogi
 2. Karolina Kozubal - SP Rogi
 3. Lena Urban - SP Rogi

Dziewczęta Szkoły Ponadpodstawowe:

 1. Pola Urbanek - LO Jedlicze
 2. Wiktoria Mercik - LO Jedlicze
 3. Julia Kurcab - ZS Iwonicz

Chłopcy Szkoły Podstawowe:

 1. Wiktor Kornasiewicz - SP Besko
 2. Krzysztof Jakiel - SP Łężany
 3. Kamil Zając - SP Iwonicz

Chłopcy Szkoły Ponadpodstawowe:

 1. Jakub Leśniak - ZS Iwonicz
 2. Kamil Węgrzyn - ZS Iwonicz
 3. Jakub Magusiak - ZS Iwonicz

Sędzią głównym X Biegu imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego był Pan Paweł Kowalski.
 Na zakończenie pamiątkowe dyplomy, medale dla wszystkich uczestników pikniku, puchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczali: Wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego Pan Andrzej Guzik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Pani Iwona Pytel.
 Piknik odbywał się w przyjaznej atmosferze przy pięknej słonecznej pogodzie. Po zawodach przy kiełbasce z grila uczestnicy dzielili się wrażeniami ze swojego startu.
 Wielkie podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz młodzieży Zespołu Szkół w Iwoniczu, którzy dołożyli wszelkich starań aby ta impreza była świetnie przygotowana. Za grillowanie dziękujemy Panu Jackowi Winiarskiemu i Dariuszowi Uklei .
Ze sportowym pozdrowieniem: Organizatorzy.