ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Troska o środowisko naturalne staje się coraz bardziej naglącą potrzeba naszych czasów. Ojciec Święty Franciszek dostrzegając zmiany, które dzieją się na naszych oczach kilka lat temu wydał encyklikę zatytułowaną Laudato Si, która pochyla się na tematyką troski o nasz wspólny dom – ziemię. Nawiązując do zachęty papieskiej w dobie dyskusji dotyczącej zmian klimatu nasza szkoła chce dołożyć małą cegiełkę, a właściwie drzewko w walce o lepszy, piękniejszy świat.
 W minionym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu pod opieką ks. Pawła Franusa zasadzili kilkanaście drzew owocowych, wśród których znalazły się czereśnie, wiśnie, śliwy, jabłonie oraz grusze. 

Ponadto zostało zasadzonych kilka krzewów czarnej i czerwonej porzeczki. Tym samym w naszej szkole, która ma wpisaną w swoją działalność misję rolniczą założono pierwszy mały sad.
 Ufamy, że dzięki odpowiedniej trosce i pielęgnacji drzew przez uczniów i nauczycieli rychło doczekamy się pierwszych owoców, których smakiem będziemy mogli się cieszyć.