ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Czas Wielkiego Postu dla wielu z nas jest czasem odnowy duchowej, nawiązywania na nowo relacji z Panem Bogiem. Wśród codziennych wydarzeń potrzebujemy czasu, w którym możemy się zatrzymać, poddać się chwili refleksji nad własnym życiem, a także zweryfikować swoją bliskość z Bogiem. Takim czasem dla uczniów Zespołu Szkół im. Witolda Pileckiegow Iwoniczubyły rekolekcje szkolne, które odbyły się w dniach 22 - 23 marca 2023 roku. Poprowadził je ks. Bożydar Stank – wikariusz parafii w sanockiej Posadzie, zaś swoją obecnością wspierali go katecheci: ks. Michał Bester, ks. Paweł Franus oraz Grono Pedagogiczne.
 Tematem przewodnim rekolekcji była: Mądrość życiowa. Uczniowie podczas konferencji zgłębiali tajemnicę szczęścia poprzez podejmowanie mądrych decyzji w oparciu o wiarę.

 Uczestnicy mogli skonfrontować się także z „mądrością krzyża” biorąc udział w Drodze Krzyżowej oprawionej śpiewem i pantomimą w wykonaniu uczniów. Całość rekolekcyjnego trudu uczenia się Bożej mądrości zwieńczyła Eucharystia sprawowana w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Uczniów oraz Pracowników Szkoły.
 Wszystkim, którzy przyczynili się do rekolekcyjnego dzieła – dziękujemy!