ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Uczennice kl. III LO, Anna Birbicz i Wiktoria Oleniacz brały udział w konkursie „Młoda sfera biznesu” organizowanym przez PANS w Krośnie na najlepszy projekt biznesu własnej działalności gospodarczej dla uczniów szkół ponadpodstawowych. 17.03 2023 r. podczas Targów Pracy odbył się II etap konkursu na najlepszy biznesplan. Spośród 21 prac jury zakwalifikowało do II etapu 5 prac, wśród których znalazł się również projekt Wiktorii Oleniacz. Przy ocenie szczególnie istotne były kryteria takie jak: innowacyjność pomysłu, realność założeń i wiarygodność danych. Dobry biznesplan i prezentacja Wiktorii uplasowały ją na 3 miejscu. Laureaci konkursu, a wśród nich Wiktoria otrzymali cenne nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Opiekunem merytorycznym tego przedsięwzięcia w szkole była Pani Krystyna Kubit. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i pozostałym uczestnikom, a w szczególności Wiktorii i Ani, które wykazały się dużą wiedzą, kreatywnością i odwagą.

 Życzymy im powodzenia i determinacji w realizacji przedsiębiorczych planów.