ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Święto to obchodzone jest corocznie od 1992 roku z inicjatywy Światowej Federacji Zdrowia Psychicznego. Tegoroczne obchody odbywają się pod hasłem "Uczyń zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie dla wszystkich globalnym priorytetem". Wydarzenie to ma zwrócić uwagę opinii publicznej na problematykę zaburzeń psychicznych oraz promować zdrowie psychiczne wśród nas wszystkich. Wydarzenia ostatnich lat mocno zmieniły naszą rzeczywistość. Pandemia Covid-19, spowodowana nią wielomiesięczna izolacja, nauczanie zdalne, wojna na Ukrainie, niestabilna sytuacja geopolityczna, to tylko niektóre czynniki, które odcisnęły ogromne piętno na naszej psychice i codziennym funkcjonowaniu. Według Światowej Organizacji Zdrowia na całym świecie ponad300 mln osób cierpi na depresję i to właśnie ta jednostka chorobowa jest najczęściej diagnozowana. Aby przybliżyć Państwu specyfikę tego zaburzenia, przedstawić informacje na temat przyczyn, objawów, a przede wszystkim podnieść Państwa praktyczne umiejętności wspierania chorujących na depresję w naszym najbliższym otoczeniu, oddajemy w Państwa ręce znakomity poradnik dedykowany w sposób szczególny rodzicom i nauczycielom „Depresja to choroba, a nie gorszy dzień” Życzymy miłej lektury. Dbajmy o siebie nawzajem.

Link: www.dobrzezejestes.org/wp-content/uploads/2022/10/Depresja-to-choroba-a-nie-gorszy-dzien-stronami-1.pdf oraz plakaty