ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012



Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 Jak co roku, Starosta Krośnieński przyznał stypendia dla najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Krośnieński. Wśród wyróżnionych uczniów w tegorocznej edycji znalazła się także grupa uczniów naszej szkoły.
22 października 2021 r. Starosta Krośnieński Jan Pelczar wręczył stypendia i listy gratulacyjne 17 uczniom.

Stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2021/2021 otrzymali:

  • Bajda Mateusz – kl. IV TŻ
  • Bek Mateusz – kl. III TMR
  • Boczar Aleksandra – kl I TW
  • Gosztyła Maciej – kl. II LO/p
  • Husar Kinga – kl. IV TŻ
  • Jędrzejec Angelika – kl. II TŻ
  • Kasza Kinga kl. II LO/p
  • Krysik Mateusz kl. II TPS
  • Kułak Barbara kl. II TŻ
  • Łagosz Sandra kl. II LO/g
  • Pernal Małgorzata kl. III TŻ
  • Sarwa Ewa kl. III LO
  • Skrzęta Mateusz kl. III TI
  • Tokarz Rafał kl. III TPS
  • Wilusz Wojciech kl. IV TPS
  • Władyka Kacper kl. II TPS
  • Żuchowski Jan kl. II LO/g