ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 


   W ramach programu współpracy Interreg PL-SK oprócz licznych szkoleń i kursów dla uczniów, organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe nauczycieli. Pedagodzy z naszej szkoły wzięli udział w kursach barmańskim, baristycznym i sommelierskim. Wszystkie te szkolenia były zorganizowane i przeprowadzone przez naszych partnerów projektu czyli  SPOJENÁ ŠKOLA z  Sabinova.

  Projekt „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na obszarze transgranicznym” numer PLSK.03.01.00 -18-0186/18 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.