ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 1 marca członkowie Klubu Historycznego im. AK, uczniowie klas IITŻ i IITMR/TPS uczestniczyli w obchodach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w PWSZ w Krośnie. Wysłuchaliśmy prelekcji dr. Mirosława Surdeja połączonej z prezentacją książki „Okręg rzeszowski Narodowej Organizacji Wojskowej – Narodowego Zjednoczenia Wojskowego w latach 1944 -1947”. Wysłuchaliśmy także wystąpienia młodego artysty Dominika Gudowskiego „Sovy” zatytułowanego „Powstaję z kolan”. 

Koncert poświęcony był historii Żołnierzy Niezłomnych, wzbogacony komentarzami patriotycznymi rapera. W obecnych czasach, kiedy do młodych ludzi szybciej może trafić utwór muzyczny, niż najlepiej nawet napisany tekst naukowy, taka forma promocji historii podoba się młodzieży i budzi uznanie.