ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W radosnej atmosferze nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu rozpoczęli przedświąteczny piątek 21 grudnia. Tradycją stało się, że dzień przed przerwa świąteczną odbywają w naszej szkole klasowe spotkania opłatkowe. Spotkania w klasach poprzedziły tradycyjne, choć nieco unowocześnione Jasełka przygotowane przez uczniów i księdza Michała Bestera, które wprowadziły wszystkich w radosny, bożonarodzeniowy nastrój.

 Po przedstawieniu i życzeniach od Pana Dyrektora Leszka Zajdla i Samorządu Uczniowskiego uczniowie udali się do klas, aby w gronie najbliższych kolegów i wychowawców świętować nadchodzące Boże Narodzenie.
 Składanie sobie wzajemnych życzeń, łamanie się opłatkiem były dla wszystkich miłym i wzruszającym przeżyciem.