ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dużym sukcesem uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu zakończyła się III edycja Turnieju Klas Mundurowych. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie. W realizację przedsięwzięcia, którego głównym organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie, włączyła się też krośnieńska Policja reprezentowana przez Komendanta Miejskiej Policji w Krośnie mł. Insp. Leszka Buryłę oraz funkcjonariuszy wydziału prewencji.

 W zawodach wzięły udział klasy mundurowe z powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna, rywalizując w następujących konkurencjach: tor przeszkód, strzelanie z broni pneumatycznej, marszobieg z transportem rannego, rzut granatem. W stawce sześciu szkół ponadgimnazjalnych drużyna naszej szkoły zajęła wysokie 2 miejsce, wygrywając 2 konkurencje cząstkowe (marszobieg i rzut granatem).

Ostateczna kolejność turnieju wyglądała następująco:

  • I miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie
  • II miejsce Zespół Szkół w Iwoniczu
  • III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  • IV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie
  • V miejsce Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie
  • VI miejsce Liceum Ogólnokształcące w Jedliczu

Skład naszej drużyny: Zuzanna Konik IIILO, Joanna Ścibor IIILO, Weronika Głód IILO, Karina Hawrot IILO, Kacper Prajsnar IILO, Piotr Dąbrowski IILO, Fabian Winnicki ILO, Szymon Pluciński ILO. Drużyną opiekował się pan Paweł Kowalski.