ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W dniach 6 do 7 października 2018 r. na terenach Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się XIII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania połączone z II Ogólnopolską Wystawą Królików. Jesienna Giełda Ogrodnicza to cykliczna plenerowa impreza promocyjno-handlowa, która niezmiennie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ogrodników i rolników, instytucji okołorolniczych i przedsiębiorców branży rolno-spożywczej.

Podczas wydarzenia odbyły się pokazy, konkursy, kiermasze materiału szkółkarskiego, krzewów winorośli, nasion i kwiatów, a także konferencja pt. „Ekonomiczno-organizacyjne aspekty hodowli żywca króliczego”. Prezentowały się także stowarzyszenia winiarskie działające na Podkarpaciu, przetwórcy owoców i warzyw, hodowcy królików, producenci maszyn i urządzeń ogrodniczych. Podsumowano konkursy na ”Najpiękniejszą kompozycję florystyczną z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości”, „Najlepszy produkt podkarpacki z mięsa króliczego” oraz „Agroliga 2018”.Na wielu stoiskach Kół Gospodyń Wiejskich można było degustować różne produkty regionalne i tradycyjne. W tym roku wystawy odwiedziło blisko 30 tys. zwiedzających.
W wydarzeniu tym wzięła udział także nasza szkoła, przedstawiając na przygotowanym stanowisku ofertę edukacyjną. Uczennice klasy III TŻ i UG Diana i Monika swoimi umiejętnościami carvingu przyciągały wielu zainteresowanych . Udział w Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej w Boguchwale stał się okazją do szerszego zaprezentowania szkoły.