ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 5 października 2018 roku na obiektach naszej szkoły odbyły się zawody powiatowej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody były eliminacją do kolejnego etapu tj. zawodów rejonowych, do którego kwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z każdego biegu. Świetnie zaprezentowali się nasi chłopcy, którzy po emocjonującym biegu zwyciężyli kolegów z Miejsca Piastowego. Uczniowie naszej szkoły tracili do prowadzącej sztafety i musieli odrabiać dzielący ich dystans.

Dopiero na ostatniej zmianie udało się wyprzedzić prowadzącego zawodnika i doprowadzić drużynę do zwycięstwa. Zawodnicy naszej drużyny dali z siebie wszystko i należą się im ogromne gratulacje. Sukces jest tym cenniejszy, że startowaliśmy bez naszego najlepszego zawodnika – Mistrza Polski w Biegach Górskich – Dominika Kijowskiego. Oby tak samo zaprezentowali się w kolejnym etapie rywalizacji i awansowali do finału wojewódzkiego. Tego im życzymy. 

Kolejność końcowa: 

  • I miejsce – ZS Iwonicz (awans)
  • II miejsce- MZSP Miejsce Piastowe (awans)
  • III miejsce – ZSGH Iwonicz Zdrój

Skład zwycięskiej drużyny Zespołu Szkół w Iwoniczu: Pluciński Szymon (kl.I LO), Wilk Dawid (kl.II BS), Kijowski Bartłomiej (kl.I LO), Królicki Kamil (kl.IV TPS), Skrzęta Sebastian (kl.III TPS), Kenar Marcin (kl.I TPS), Winnicki Fabian (kl.I LO), Moszczyński Wiktor (kl.III TPS), Wojtowicz Szymon (kl.III LO), Kasperkowicz Krzysztof (kl.III LO).