ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dnia 29 maja 2018 roku odbył się VII Powiatowy Piknik Sportowy połączony z obchodami Dnia Patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego. Imprezę uroczyście otworzył pan Dyrektor Leszek Zajdel witając zebranych gości i życząc udanej zabawy oraz sukcesów sportowych. Na piknik składały się: bieg im Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz Turniej Trójek Piłkarskich.
 Po raz drugi Powiatowy Piknik Sportowy ubogacony został o szereg atrakcji, z których skorzystać mogli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszeni goście.

  Tegoroczną imprezę swoją obecnością zaszczycili między innymi żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej na co dzień stacjonujący w Sanoku. Przeprowadzili oni musztrę oraz ćwiczenia dla klas mundurowo-sportowych oraz zademonstrowali sprzęt jakim dysponują w codziennej pracy. Każdy mógł przymierzyć strój oraz spróbować pokonać tor przeszkód w pełnym umundurowaniu.
 Tuż obok mieliśmy możliwość podziwiać stare samochody, które zaparkowały na trawniku przed szkołą.
 Kolejną ciekawą atrakcją było spotkanie z Grupą Spadochroniarzy Reaktor 24, którzy zaprezentowali swoją ofertę szkoleniową, zachęcali młodzież do odbycia szkolenia spadochronowego, pokazali filmiki oraz umożliwili obejrzenie spadochronu oraz całego potrzebnego spadochroniarzowi sprzętu.
 W holu szkoły można było podziwiać pan Rafała Kina, który zaprezentował swoje niezwykłe hobby, jakim jest układanie wieloelementowych puzzli. Pan Rafał ułożył największe puzzle na świecie - składające się z ponad 33 tysięcy elementów. Pan Rafał, jako przedstawiciel PWSZ w Krośnie zaprezentował również naszym uczniom ofertę edukacyjną krośnieńskiej uczelni.
 Można było również spróbować wspaniałych dań i wypieków przygotowanych przez nauczycieli i uczniów klas technikum żywienia. Całość menu skomponowana była oparciu o rośliny i zioła, które każdy z nas ma swoim ogrodzie, bądź może odnaleźć w lesie czy na łące. Przepyszne sałatki, lemoniady, ciasteczka czy pasty czekały na naszych uczniów i gości na stoisku ustawionym na terenie szkoły.  Oczywiście nie mogło zabraknąć również już tradycyjnego grilla i przygotowanych przez panów kiełbasek. Każdy odwiedzający oraz biorący udział w VII Sportowym Pikniku Powiatowym mógł odzyskać siły posilając się oferowanymi przekąskami.
 Na zakończenie imprezy zwycięzców nagrodami uhonorował Pan Dyrektor Leszek Zajdel w towarzystwie Pana Wicestarosty Krośnieńskiego Adolfa Kasprzyka.
 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy. Wszyscy życzymy sobie, żeby kolejny, już VIII Piknik, odbył się w równie przyjaznej atmosferze i przyniósł równie pozytywne wrażenia.

Zdjęcia w galerii