ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dnia 29 maja 2018 roku odbył się VII Powiatowy Piknik Sportowy połączony z obchodami Dnia Patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego. Imprezę uroczyście otworzył pan Dyrektor Leszek Zajdel witając zebranych gości i życząc udanej zabawy oraz sukcesów sportowych. Na piknik składały się: bieg im Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz Turniej Trójek Piłkarskich.
 Po raz drugi Powiatowy Piknik Sportowy ubogacony został o szereg atrakcji, z których skorzystać mogli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszeni goście.

  Tegoroczną imprezę swoją obecnością zaszczycili między innymi żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej na co dzień stacjonujący w Sanoku. Przeprowadzili oni musztrę oraz ćwiczenia dla klas mundurowo-sportowych oraz zademonstrowali sprzęt jakim dysponują w codziennej pracy. Każdy mógł przymierzyć strój oraz spróbować pokonać tor przeszkód w pełnym umundurowaniu.
 Tuż obok mieliśmy możliwość podziwiać stare samochody, które zaparkowały na trawniku przed szkołą.
 Kolejną ciekawą atrakcją było spotkanie z Grupą Spadochroniarzy Reaktor 24, którzy zaprezentowali swoją ofertę szkoleniową, zachęcali młodzież do odbycia szkolenia spadochronowego, pokazali filmiki oraz umożliwili obejrzenie spadochronu oraz całego potrzebnego spadochroniarzowi sprzętu.
 W holu szkoły można było podziwiać pan Rafała Kina, który zaprezentował swoje niezwykłe hobby, jakim jest układanie wieloelementowych puzzli. Pan Rafał ułożył największe puzzle na świecie - składające się z ponad 33 tysięcy elementów. Pan Rafał, jako przedstawiciel PWSZ w Krośnie zaprezentował również naszym uczniom ofertę edukacyjną krośnieńskiej uczelni.
 Można było również spróbować wspaniałych dań i wypieków przygotowanych przez nauczycieli i uczniów klas technikum żywienia. Całość menu skomponowana była oparciu o rośliny i zioła, które każdy z nas ma swoim ogrodzie, bądź może odnaleźć w lesie czy na łące. Przepyszne sałatki, lemoniady, ciasteczka czy pasty czekały na naszych uczniów i gości na stoisku ustawionym na terenie szkoły.  Oczywiście nie mogło zabraknąć również już tradycyjnego grilla i przygotowanych przez panów kiełbasek. Każdy odwiedzający oraz biorący udział w VII Sportowym Pikniku Powiatowym mógł odzyskać siły posilając się oferowanymi przekąskami.
 Na zakończenie imprezy zwycięzców nagrodami uhonorował Pan Dyrektor Leszek Zajdel w towarzystwie Pana Wicestarosty Krośnieńskiego Adolfa Kasprzyka.
 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy. Wszyscy życzymy sobie, żeby kolejny, już VIII Piknik, odbył się w równie przyjaznej atmosferze i przyniósł równie pozytywne wrażenia.

Zdjęcia w galerii