ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Każde pokolenia ma swój czas…, słowa piosenki zespołu Kombi rozpoczęły uroczyste pożegnanie uczniów klas: III LO, IV TŻiUG i IV TMR/TPS, które odbyło się w ciepły słoneczny piątek 26 kwietnia. Czas nauki w naszej szkole dla uczniów klas najstarszych minął. Kiedy zadzwoni dzwonek, w murach szkoły, ich już tam nie będzie. Kolejna życiowa podróż właśnie dobiegła końca.  Wzruszeni, ale zadowoleni – tak wyglądali tegoroczni maturzyści podczas uroczystości kończących ich edukację.

 Uczniowie klasy II LO w imieniu wszystkich młodszych kolegów żegnali absolwentów wierszem, piosenką, wesołym skeczem z życia maturzysty oraz drobnymi upominkami.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel, pani wicedyrektor Jolanta Bajgier oraz wychowawcy klas Agnieszka Gościńska, Małgorzata Sroka i Ksenia Buczek, wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody książkowe. Szczególne wyróżnienie w postaci świadectwa ukończenia szkoły z biało-czerwonym paskiem  otrzymały uczennice LO: Anita Sobiecka, i Paulina Plezia oraz Karolina Warchoł z klasy IV TŻiUG.
 Drodzy absolwenci życzymy Wam samych sukcesów, zarówno w najbliższej, jak i dalszej perspektywie. Niech czas matur minie bezstresowo i zakończy się uzyskaniem wysokiego wyniku. Wspominajcie nas ciepło. Drzwi do naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte.

Zdjęcia