ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 25 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole finał XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej z udziałem uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Krośnie jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy historycznej i postaw patriotycznych, kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego oraz promocja lokalnych talentów. Na przesłuchania zgłosiło się blisko 60 recytatorów.

Każdy uczestnik przygotował jeden utwór o tematyce patriotycznej, dominowały wiersze Adama Mickiewicza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Marii Konopnickiej.
 Otwarcia i powitania przybyłych uczestników wraz z nauczycielami i opiekunami dokonał dyrektor szkoły Leszek Zajdel.
 Komisja konkursowa, pod przewodnictwem Jolanty Bajgier oceniała interpretację, dykcję, zrozumienie tekstu i ogólne wrażenia artystyczne. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono zwycięzców. Nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora wręczali wicestarosta Adolf Kasprzyk, dyrektor ZS w Iwoniczu Leszek Zajdel. Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.
 Swój udział w konkursie zaznaczyli uczniowie naszej szkoły: Magdalena Niemiec (kl. II TŻ) oraz nagrodzeni Krystian Borek (kl. III LO), który zajął II miejsce i Anita Sobiecka (kl. II LO) – zajmując III miejsce.
 Barbara Szumańska (kl. III LO) została wyróżniona w V Powiatowym Konkursie Polskiej Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Świętym”, który odbył się 27 kwietnia w Korczynie. Gratulujemy!