ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, informatyk, żywienia i usług gastronomicznych, architektury krajobrazu, masażysta

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacujno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; ślusarz-spawacz; monter zabudowy i robót wykończeniowych w bud-wie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

2012-13

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
9

 Początek roku szkolnego to nie tylko nowe przedmioty, nowe podręczniki, nowi koledzy, ale także czas na rozpoczęcie szkolnych wędrówek i poznawanie ciekawych miejsc. Wczesnym rankiem 14 września, mimo zachmurzonego i deszczowego nieba pond 20 osobowa grupa miłośników gór i pieszych wędrówek pod opieką p.E. Zajdel i p.M.Rygla ruszyła na szlak. Tym razem trasa nie była odległa, ale mimo wszystko wymagająca.

Czytaj więcej...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
salon

 11 września 2012r. uczniowie klas maturalnych: III LO, IV TŻ, IV TMR/TK, IV TE/TI wraz z wychowawcami wzięli udział w kolejnym Salonie Maturzystów Perspektywy 2012, który odbył się w Rzeszowie na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Co roku cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nauczycieli i maturzystów. Maturzyści – jak co roku – mieli do wyboru 19 wykładów rozwiewających nieco mity wokół egzaminów maturalnych oraz pomagających zaplanować pracę na nadchodzący rok szkolny.

Czytaj więcej...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
1

 Po wakacyjnej przerwie dnia 3 września w Zespole Szkół w Iwoniczu uroczyście rozpoczęliśmy NOWY ROK SZKOLNY 2012/2013.

 Pan Dyrektor Zbigniew Noga Krzyżanowski powitał wszystkich zebranych pracowników, nauczycieli oraz uczniów wyrażając radość z tego, iż mamy możliwość rozpocząć kolejny rok pracy i nauki, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Zaznaczył, że powinniśmy nakreślić nowe postanowienia i cele, a na pierwszym miejscu umieścić ambitne podchodzenie do nakładanych na nas obowiązków i oczekiwań, dbanie o wysoką frekwencję i oceny.

 

Czytaj więcej...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

podkarpacie_stawia_na_zawodowcow

 Od 1 maja 2012r. w naszej szkole rozpoczęła się realizacja projektu systemowego „Podkarpacie stawia na zawodowców”, który realizowany będzie w latach 2012 – 2014 przez Lidera projektu - Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Krośnie. Projekt będzie realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 

Czytaj więcej...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wakacje dobiegają końca, czas pomyśleć o rozpoczynającym się niebawem roku szkolnym 2012/2013.

Dyrekcja Zespołu Szkól w Iwoniczu zaprasza na  inaugurację nowego roku szkolnego, która odbędzie się 3 września 2012r.  o godz. 9.30.

Wszystkich uczniów i pracowników Szkoły zapraszamy również na uroczystą Mszę Świętą, która zostanie odprawiona o godzinie 8.00 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Iwoniczu.