Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image03 

 14 stycznia w Domu Ludowym w Iwoniczu odbył się XVIII Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Był on adresowany do grup teatralnych, zespołów i solistów w czterech kategoriach wiekowych. 

Tradycyjnie wzięli w nim udział reprezentanci naszej szkoły. Monika Konik, uczennica kl.II TŻ, zajęła w konkursie II miejsce, natomiast Kinga Sobiecka, śpiewająca z towarzyszeniem grającego na gitarze Krystiana Borka (kl. II LO), zdobyła wyróżnienie.  W zmaganiach konkursowych wzięły także udział: Barbara Szumańska oraz śpiewające w duecie Patrycja Domaradzka i Magdalena Lenart (kl. II LO).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

image01.jpg image03.jpg image04.jpg

image05.jpg image06.jpg image07.jpg

image08.jpg image09.jpg image10.jpg

image11.jpg image12.jpg image13.jpg