ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
1

  Miesiąc maj w społeczności naszej szkoły, to czas szczególnie poświęcony pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. 13 maja przypada rocznica Jego urodzin, a 25 maja należy pamiętać o tragicznej śmierci naszego Patrona. Stało się tradycją, że co roku organizujemy konkurs wiedzy o tym niezwykłym człowieku.

  W tegorocznych zmaganiach konkursowych wzięło udział 60 uczniów, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań dotyczących życia i działalności rotmistrza.
Najlepsi okazali się chłopcy z klasy I TMR/TPS: Patryk Chmura, Marcin Michalik, Grzegorz Raś i Adrian Rygiel. Jury konkursowe przyznało dla wszystkich równorzędne wyróżnienia.
  14 maja w czasie Pikniku Sportowego i IV Powiatowego Biegu im. Rotmistrza Witolda Pileckiego laureaci odebrali dyplomy i nagrody książkowe./ga/