ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
7   30 kwietnia w naszej szkole odbył się IX Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie. Od lat propaguje on wśród młodzieży wiedzę historyczną, kształtuje wrażliwość na piękno języka polskiego oraz promuje lokalne talenty. Otwarcia konkursu dokonał dyrektor Zbigniew Noga-Krzyżanowski.

  W przesłuchaniach wzięło udział prawie 70 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z powiatu krośnieńskiego. Każdy z uczestników konkursowych zmagań zaprezentował jeden utwór poetycki o tematyce patriotycznej, a jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych znalazły się reprezentantki naszej szkoły: Kinga Sobiecka (I LO), która zajęła w konkursie II miejsce oraz wyróżniona Barbara Szumańska (I LO). Naszą społeczność szkolną reprezentowały także: Patrycja Domaradzka (I LO) oraz Anita Gutkowska (II TAK). Nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczali: dyrektor – etatowy członek Zarządu Aleksander Mercik oraz dyrektor szkoły Zbigniew Noga – Krzyżanowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.