ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akcja prowadzona na rzecz Hospicjum na stałe już zapisała się nie tylko w naszym szkolnym kalendarzu, zapisała się również w sercach naszych uczniów. W przygotowaniu akcji pomocną jest zawsze p. Izabela Śliwka, której dziękujemy za spontaniczność i pomysłowość.

W tym roku bardzo chętnie zaangażowali się uczniowie kl. I TŻ wraz ze swoją wychowawczynią p. Joanną Półchłopek. Wykonywane przez nich żonkile i piękne ozdoby świąteczne rozprowadzano wśród naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Za złożone datki w kwocie 156,00 zł, zakupiono różne artykuły medyczne, potrzebne do codziennej pielęgnacji chorych. Zostaną one podarowane osobiście przez naszych uczniów, którzy odwiedzą chorych w krośnieńskim hospicjum w miesiącu czerwcu.

Dziękujemy wszystkim, którzy corocznie wspierają „Pola Nadziei”.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas – Renata Trybus