ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
DSC05088   Fotografia jest pokazywaniem tego co widzimy. Jest wypowiedzią, bo przecież jednym zdjęciem można przekazać więcej niż tysiącem słów. Jest próbą pokazania piękna, czasem bardzo subtelnego, subiektywnie postrzeganego.

We wtorek 31 marca 2015r. uczennice mieszkające w szkolnym internacie uczestniczyły w wernisażu wystawy „Dni Autorskie”, który odbył się w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie.

To wydarzenie ma swoją długoletnią tradycję, jest organizowane przez słuchaczy  Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.
Dziewczęta naszej szkoły dla których fotografia to coś więcej niż dokumentacja,  uczestniczyły w prezentacji autorów i ich prac w kategoriach architektura, pejzaż, martwa natura, portret.
Wystawa stanowi podsumowanie dwuletniej pracy w szkole słuchaczy kierunku fotografia. Świat pochwycony i zatrzymany w tym jedynym, wyjątkowym momencie wart jest uwagi. Dla zainteresowanych informacja -  wystawa jest czynna do 10 kwietnia br. (kg)