Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
4 

  W dniu 20 lutego 2015r. w ramach projektu  „Zagraniczne staże i praktyki dla uczniów i absolwentów techników” nasza szkoła gościła przedstawicieli INFINITY ENGLISH COLLEGE z Dublina w Irlandii. Pan Thomas Horgan – dyrektor, pani Michelle Budden – v-ce dyrektor i pani Ewa Kilar Magdziarz – lektor zaprezentowali w języku angielskim swoją placówkę, a następnie odpowiadali na pytania młodzieży związane z pobytem w Irlandii.

W spotkaniu wzięła także udział pani Monika Subik oraz dyrektor naszej szkoły pan Zbigniew  Noga – Krzyżanowski.
W ramach projektu uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu spędzą 4 tygodnie w Irlandii odbywając staże zawodowe w różnych zakładach i firmach usługowych zgodnych z kierunkiem kształcenia. Koordynatorem projektu jest pan Bartosz Subik.
Staże w Dublinie to szansa na podniesienie umiejętności językowych i zdobycie doświadczenia zawodowego. (AK)

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg