Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
8   Do chwil, które na zawsze pozostaną w pamięci, należy dołączyć te pełne wzruszeń i ciepła. Takie uczucia towarzyszyły tym, którzy spotkali się na wigilijnej wieczerzy w internacie 18 grudnia 2014 roku.
  W środowy wieczór wszyscy w odświętnych strojach, z sercami wypełnionymi życzeniami i życzliwością zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

Rozświetlona kolorowymi lampkami żywa choinka, pod nią stojący żłóbek z Dzieciątkiem, wiersze, śpiew kolęd, dźwięki gitar – wszystko to tworzyło niepowtarzalny klimat i skłaniało do refleksji nad cudem świąt… I wyjątkowe chwile łamania się białym chlebem, wypowiadania życzeń..., wigilijny stół, który nas zgromadził, smak i zapach tradycyjnych potraw...
Sprawmy, by klimat Bożego Narodzenia i życzliwość w naszych sercach były obecne każdego dnia! (M.B)

1.jpg 10.jpg 11.jpg

12.jpg 13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg 17.jpg

18.jpg 19.jpg 2.jpg

20.jpg 21.jpg 22.jpg

23.jpg 24.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg