Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2

  W środę 10 grudnia 2014r. w Hotelu Rzeszów odbyła się uroczystość wręczenia uczniom szkół ponadgimnzjalnych stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom liceum lub technikum, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia.

  Dyplomy stypendystom wręczali wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska i kurator oświaty Jacek Wojtas. Tegoroczne stypendia w województwie podkarpackim otrzymało 247 uczniów. Wśród wyróżnionych byli także uczniowie naszej szkoły: Kinga Kinel z klasy III LO i Jan Gajda z klasy III TMR.
Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg