ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  W dniach od 3 do 26 listopada br. w internacie naszej szkoły została przeprowadzona, w ramach akcji „Mis”, zbiórka zabawek i pluszaków.

  Zebrane misie, za pośrednictwem ratowników Maltańskiej Służby Medycznej z Krosna, trafiły do małych pacjentów pogotowia ratunkowego i oddziału dziecięcego krośnieńskiego szpitala. Każdy miś ten mały i ten duży to wyraz ogromnej życzliwości tych, którzy oddali swoje zabawki, by wywołać uśmiech na dziecięcych buźkach. Organizatorzy akcji serdecznie dziękują darczyńcom. (M.B)