Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
01   Andrzejkowe wróżby, lanie wosku i zabawa dyskotekowa na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w szkolnym internacie. W poniedziałkowy wieczór 23 listopada br. mieszkańcy internatu nie mogli narzekać na nudę. Było gwarno i wesoło, a każdy chciał poznać tajemnicę tego, co go czeka w niedalekiej przyszłości. Wróżka, która przyjęła zaproszenie, miała pełne ręce roboty.

Wystarczyło tylko, że się pojawiła - natychmiast ustawiała się kolejka uczniów żądnych magicznych rewelacji. Przy pomocy zaczarowanej kuli i kart wypowiadała wróżby i proroctwa (na szczęcie pomyślne). Śmiechu i żartów nie brakowało. Sporą atrakcją było też lanie wosku. Świetlica internatu tego wieczoru zamieniła się w salę taneczną, gdzie przy rytmach muzyki uczniowie dedykowali sobie życzenia i piosenki. Kaloryczne frytki i słodziuteńkie ciasteczka energetyzowały uczestników andrzejkowych szaleństw.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg 17.jpg 18.jpg

19.jpg 20.jpg 21.jpg

22.jpg 23.jpg 24.jpg