Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 3

  Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym 17 listopada 2014r. gościł reprezentacje szkół powiatu krośnieńskiego na zawodach sportowych w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

  Drużyna chłopców w składzie: Michał Erdelli i Kamil Lenik piękną i wyczerpującą walką zapewniła sobie i wszystkim uczestnikom zawodów niezapomniane emocje. Chłopcy zajęli I miejsce pokonując wszystkie drużyny.
 Dziewczęta: Kinga Kinel i Klaudia Litwin pokazały w grze wolę walki i zaangażowanie co przyniosło im w konsekwencji zaszczytne IV miejsce w powiecie.
  Gratulujemy i życzymy naszym zawodniczkom i zawodnikom dalszych sukcesów sportowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. ( kg)

1.jpg 2.jpg 3.jpg