Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
08 

  20.11.2014 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie odbył się finał wojewódzkiego konkursu dla młodzieży szkół rolniczych z terenu województwa podkarpackiego. Poprzedzony został jak co roku, szkolnym etapem eliminacji do konkursu.

 Zespół Szkół w Iwoniczu w XVI edycji Olimpiady Wiedzy w Zakresie BHP w Rolnictwie Indywidualnym reprezentował uczeń klasy 3 TMR Kamil Młocek. Konkurs odbył się pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Rynku Rolnego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Szkoła otrzymała podziękowanie za udział w konkursie a Kamil dyplom oraz cenne nagrody. (kg)

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

08.jpg 09.jpg 10.jpg