Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
02 

  W dniach 7-9 listopada 2014 r. w Zakopanem odbył się już XXXI Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS. Tematem wiodącym tegorocznej edycji była „Polska – Unia Europejska- Łotwa i Estonia”. Podobnie jak w latach poprzednich, województwo podkarpackie reprezentowali uczniowie naszej szkoły.

  Reprezentację pod opieką p.Teresy Mazurek i p.Elżbiety Zajdel stanowili: Sabina Dąbek, Patryk Gniady, Kamil Kędzior, Aleksandra Kuźniak, Beata Łopatkiewicz, Karol Małek, Natalia Nóżka, Kinga Szajna i Hubert Zaniewicz.
  Uczniowie zmagali się z testem dotyczącym znajomości walorów turystycznych Polski, historii UE oraz geografii Łotwy i Estonii, a także topografii i udzielania pierwszej pomocy. Sporo śmiechu i zabawy towarzyszyło części praktycznej, na którą składał się m.in. rowerowy tor przeszkód.
  W ostatecznym podsumowaniu w klasyfikacji województw drużyna wywalczyła VII miejsce w Polsce.
W czasie wolnym uczniowie zwiedzili Zakopane oraz odbyli wycieczkę do tatrzańskiej Doliny Białego. ( ez)

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg 17.jpg 18.jpg

19.jpg 20.jpg 21.jpg

22.jpg 23.jpg 24.jpg

25.jpg 26.jpg 27.jpg

28.jpg