Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 10

  W dniu 29.10.2014 r. ośmioosobowa grupa naszych uczniów oraz siedmioosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich z Iwonicza Zdroju udała się w okolice krośnieńskiego lotniska by tam wziąć udział w rozgrywkach paintbollowych.

  Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na czteroosobowe grupy i między sobą toczyli wojnę na kolorowe kulki. Pomimo tego, że była to tylko zabawa to u wszystkich uczestników dało się zauważyć wzrost adrenaliny oraz wielkie emocje podczas kolejnych zadań, które mieli do wykonania.
  Po trzy godzinnej walce wszyscy razem usiedliśmy do ogniska podczas, którego zawodnicy dzielili się wrażeniami i taktycznymi uwagami z „pola bitwy”.
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszych międzyszkolnych manewrów paintbollowych!( mr)

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 06.jpg 07.jpg

08.jpg 09.jpg 10.jpg

11.jpg 12.jpg 13.jpg

14.jpg 15.jpg 16.jpg