ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
04 

24. października w bibliotece szkolnej odbyły się tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych, przygotowane przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Iwoniczu. Młodsi koledzy i koleżanki musieli wykazać się wiedzą na temat szkoły, zaprezentować swoją klasę oraz wykonać różne zadania oceniane przez jury, pracujące w składzie: p.Jolanta Bajgier, p.Agnieszka Gościńska i Natalia Nóżka

  Walka była bardzo wyrównana, a różnice między poszczególnymi zespołami zaledwie punktowe. Pierwszą lokatę zdobyła klasa I TŻ, a następne kolejno: I LO, I TMR/TPS i I ZSZ. Puchar Dyrektora Zespołu Szkół oraz czek pieniężny za pierwsze miejsce wręczył p. wicedyrektor Leszek Zajdel. Kolejne klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz możliwość wybrania dnia wolnego od pytania.
  Prowadzący otrzęsiny przedstawiciele SU oraz jury są pod ogromnym wrażeniem zaprezentowanych umiejętności, talentów i zaangażowania młodzieży i ich wychowawców. Wszyscy wspaniale się bawili, co widać na zamieszczonych poniżej fotografiach.