Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

12

W dniu 3.10.2014 r. na trasie biegowej przy Zespole Szkół w Iwoniczu odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.
  Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady były eliminacją do finału wojewódzkiego do którego kwalifikowało się po czterech najlepszych zawodników bądź zawodniczek z każdego biegu.

Łącznie odbyło się 10 biegów, w których uczestniczyło 328 startujących.
  W zawodach rozgrywanych w bardzo trudnych warunkach przy mocno padającym deszczu świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
W kategorii chłopców zwyciężył Bartłomiej Kasprzycki z klasy I Z, drugie miejsce zajął Patryk Gniady z klasy III LO, natomiast czwarte Hubert Zaniewicz z klasy II LO. W czołowej dziesiątce uplasowali się także Jerzy i Michał Krzanowscy z klasy I Z, którzy zajęli odpowiednio 8 i 9 miejsce.
W kategorii dziewcząt wysokie czwarte miejsce zajęła Beata Łopatkiewicz z klasy III TŻ.
Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Dominika Rząsa (II LO-12m.), Kamil Jasiński (II Z-12m.), Mateusz Solarski (I Z-13m.)
  Na zakończenie zawodów pamiątkowe dyplomy oraz medale wraz z gratulacjami wręczył wicedyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel.
  Bartkowi, Patrykowi, Hubertowi oraz Beacie życzymy udanego startu w finale wojewódzkim, do którego się zakwalifikowali. Finał ten odbędzie się 16 października w Kolbuszowej.