ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zespół Szkół w Iwoniczu gości w dniach 24-30 września 2014 niemieckich uczniów z partnerskiej szkoły Galilei Gymnasium w Hamm. Młodzież wspólnie pracuje nad projektem, a także zwiedza i poznaje nasz region.

Uczniowie brali udział w warsztatach w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, gdzie wykonali pamiątkowe obrazy na szkle. Niemieccy koledzy zwiedzili naszą szkołę i uczestniczyli w lekcji języka angielskiego. Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę i rozgrywki sportowe.

29 września planowana jest wycieczka nad Zalew Soliński. Natomiast 30 września goście zwiedzą Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce.

Dnia 27 września 2014 r. opiekunowie niemieckiej grupy uczniów zwiedzili skansen archeologiczny "Karpacka Troja" w Trzcinicy. Następnego dnia podziwiali Miasteczko Galicyjskie i skansen oraz Muzeum w Sanoku.

Projekt wymiany jest realizowany dzięki wsparciu fundacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.