Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
1

 Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem w-ce dyr. Leszkiem Zajdlem mieli okazję spotkać się z byłym bramkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej Jerzym Dudkiem.
Spotkanie miało miejsce 13.06.2014r. w trakcie finału krajowego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego w Poznaniu, na którym sportowiec był gościem specjalnym.

 Nasz były reprezentacyjny bramkarz w swojej karierze rozegrał 60 spotkań w barwach narodowych a występował m.in. w takich klubach jak: Feyenoord Rotterdam, FC Liverpool, Real Madryt. Jest wraz z drużyną z Anglii zwycięzcą Ligi Mistrzów w 2005r.
Uczestnicy spotkania mogli porozmawiać z J. Dudkiem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i otrzymać autograf od sportowca, który obecnie jest kierowcą biorącym udział w wyścigach samochodowych. Mogli też obserwować jego rywalizację na torze Poznań w trakcie wyścigów w dniu 14.06.2014r.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg