ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
2

  Maj to miesiąc szczególnie związany z patronem naszej szkoły bohaterskim Rotmistrzem Witoldem Pileckim. 13 maja przypadła bowiem 113 rocznica urodzin, a 25 maja 66 rocznica jego tragicznej śmierci.
Pamiętając o tym, że na społeczności naszej szkoły spoczywa ważne zadanie szerzenia pamięci o tym niezwykłym człowieku, 30 maja przeprowadzony został szkolny konkurs wiedzy o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim.

  W konkursie, nad przebiegiem którego czuwały panie Agnieszka Gościńska i Elżbieta Zajdel wzięło udział 30 uczniów. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie wykazali się dużą znajomością faktów z życia naszego Patrona. 
Najszerszą wiedzę posiadała uczennica klasy II LO Sabina Dąbek - zwyciężczyni konkursu. O kolejności kolejnych miejsc decydowała dogrywka. Miejsce drugie zajęła uczennica klasy I TŻ Monika Kurosz, a trzecia lokata przypadła Iwonie Józefczyk z klasy III TAK
Uczennice zostały nagrodzone cennymi pozycjami książkowymi i dyplomami, które odebrały w czasie Pikniku Sportowego i III Powiatowego Biegu im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, który został zorganizowany w naszej szkole.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i cieszymy się, że uczniowie szkoły mocno wpisują się w akcję „Przypomnijmy o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim”.